Naše studio nabízí kuchyně na míru nejen Vašemu prostoru, ale i Vašim přáním. Zajišťujeme kompletní servis - návrh, přípravu, realizaci kuchyně a stejně tak i její stěhování a montáž. Využijte našich zkušeností a pořiďte si kuchyň bez starostí. Kuchyně Nolte jsou moderní, originální a jsou velmi oblíbené pro svou svižnost, design, vysokou kvalitu a naprostou preciznost zpracování. 
Navíc při plánování Vaší nové kuchyně si můžete u nás ve studiu vychutnat šálek kvalitní kávy, jelikož zde opravdu není kam spěchat.         
     
      Těšíme se na Vaši návštěvu.  Atelier Pedro          

AKCE & SLEVY

NÁVRH A PROJEKT


První předprojektová studie stejně jako překalkulování Vámi doneseného návrhu je zdarma. V případě, že budete chtít vytisknout náhled vizualizace a půdorys, zaplatíte vratnou zálohu 4 000,- Kč.


Co Vás u nás čeká…?


 1. 1.Seriózní a příznivé ceny kuchyní máme již v základu, k tomu dostanete obsáhlý balík služeb a poradenství.


 1. 2.Možnost ukázky mnoha řešení na studiu o rozloze 160 m2, které je vždy bohatě vybavené aktuálními modely kuchyňských sestav včetně ukázky dřezů, baterií a vestavných spotřebičů.


 1. 3.Letité zkušenosti s plánováním kuchyní. Náš pracovní tým je složen z odborníků a profesionálů, kteří Vám navrhnou to nejlepší do Vašeho prostoru a nebojíme se i tak náročných řešení, kterým se ostatní návrháři raději vyhýbají. Máte jistotu, že námi navržená kuchyň je přesně to, co si Vaše fantazie představuje a Váš prostor potřebuje. Na běžnou sektorovou sestavu u nás zapomeňte.


 1. 4.Zaměření a kontrola místa budoucí montáže. Přijedeme k Vám a na místě zkontrolujeme, zda je prostor správně stavebně připraven, nebo poradíme, jak postupovat s možnými stavebními úpravami, a to na odborné úrovni, včetně rozvodů vody, plynu a elektriky. V případě, že dům nebo byt teprve dostavujete, můžeme za Vás převzít komunikaci s Vaší stavební firmou


 1. 5.Objednání a zadání do výroby je největší možné riziko pro budoucí komplikace při realizaci Vaší kuchyně. Dbáme na důslednou několikastupňovou kontrolu a to doslova do posledního šroubku!


 1. 6.Doprava a stěhování je citlivý moment na poškození Vaší kuchyně. Toto riziko si uvědomujeme, a proto k tomu pověřujeme jen profesionální firmu, která umí stěhovat drahý nábytek.


 1. 7.Montáž kuchyně je okamžik, kdy vše výše zmiňované se dá během chvíle nenávratně pokazit. Aby se tak nestalo, patří naše montážní parta mezi nejlepší, pravidelně školené profesionály ve svém oboru. Mají za sebou stovky našich realizací, jsou šikovní a vybaveni tou nejmodernější a nejpřesnější technikou. Čistotu, pořádek a smysl pro komunikaci pokládáme za samozřejmost.


 1. 8.Předání kuchyně je i pro nás potěšením, které si nenecháme ujít. I po montáži nás Vaše kuchyň zajímá a vše ještě jednou osobně překontrolujeme, předvedeme, poradíme.


VÝPRODEJ

VÝPRODEJ  KUCHYNÍ Z VÝSTAVYspotřebiče Miele sleva 25%

 1. - parní trouba DG 6800 (bílá)

 2. - 2x ohřevná zásuvka EWS 6214 (bílá)

*********************************