Naše studio nabízí kuchyně na míru nejen Vašemu prostoru, ale i Vaší fantazii. Zajišťujeme kompletní servis - návrh, přípravu, realizaci kuchyně a stejně tak i její stěhování a montáž. Využijte našich zkušeností a pořiďte si kuchyň bez starostí. Kuchyně z našeho studia jsou moderní, originální a jsou velmi oblíbené pro svou svižnost, design, vysokou kvalitu a naprostou preciznost zpracování.
Navíc při plánování Vaší nové kuchyně si můžete u nás ve studiu vychutnat šálek kvalitní kávy, jelikož zde opravdu není kam spěchat.         
Kuchy ně Nolte    
       Těšíme se na Vaši návštěvu.  Atelier Pedro          

HARMONICKÉ KUCHYNĚ

COMO


Kuchyňská linka Como má oblá dvířka s matnou folií. Como představuje klasičtější model, který najde místo v každé domáctnosti. K dispozici je v barvách:  stříbrný javor natur, hrušeň natur a pařený buk.

HIGH WOOD


High Wood má dvířka s masívním rámem a dýhovaným středem. Jde o velmi luxusní model. K dispozici je v barevných varinatách moření: magnolia, boston cherry a jilm Provence. V nabídce jsou i sladěné úchytky s dřevěnou rukojetí.

MONTREAL


Kuchyňská linka Montreal má dvířka foliovaná s vysokým leskem a s jemným profilem rámečku. Montreal je velmi elegantní a harmonický model, který je moderní, ale přesto si zachovává klasičtější ráz. Barevné varianty jsou: bílá a magnolia.

LAGO


Kuchyňská linka Lago má silná dvířka s výrazným ale hladkým zkosením hran. Dvířka jsou matná foliovaná. K dispozici je v barvách: akacie Savanna,  pařený buk, italský ořech, bílá, stříbrný javor natur a hrušeň.

RAVENNA


Ravena je masivní model s profilem rámečku a dýhovaným středem. Ravenna je k dispozici v provedení: hrušeň.

VERONA


Klasická kuchyňská linka Verona má matná foliovaná dvířka s profilem rámečku. V nabídce jsou odstíny:  smetanová bílá a vanilka.

<< ZPĚT NA STRÁNKU KUCHYNĚKUCHYNE.htmlKUCHYNE.htmlshapeimage_4_link_0

VIENNA - novinka 2013


Kuchyňská linka s klasickým rámečkem v provedení lamino s ABS hranou. Je v nabídce v barvách: dekor dřeva dub Chalet a bílá soft mat.