Naše studio nabízí kuchyně na míru nejen Vašemu prostoru, ale i Vašim přáním. Zajišťujeme kompletní servis - návrh, přípravu, realizaci kuchyně a stejně tak i její stěhování a montáž. Využijte našich zkušeností a pořiďte si kuchyň bez starostí. Kuchyně z našeho studia jsou moderní, originální a jsou velmi oblíbené pro svou svižnost, design, vysokou kvalitu a naprostou preciznost zpracování.
Navíc při plánování Vaší nové kuchyně si můžete u nás ve studiu vychutnat šálek kvalitní kávy, jelikož zde opravdu není kam spěchat.         
          
      Těšíme se na Vaši návštěvu. Atelier Pedro          

NOVÁ KUCHYŇSKÁ LINKA  - JAK NA TO?

Jistě Vás zajímá, co Vás čeká, pokud si chcete pořídit novou kuchyňskou linku. Zde Vás krok za krokem provedeme ukázkovou realizací od první návštěvy našeho studia až po hotovou linku.

 1. 1.První schůzka

S podklady pro základní návrh kuchyně navštívíte naše studio . Schůzku je nejlepší si předem telefonicky nebo e-mailem dohodnout, abychom se Vám mohli plně věnovat. Na této úvodní schůzce si vyslechneme Vaše přání a představy. Dobré je předem si vypsat seznam vestavných, případně volně stojících, elektrospotřebičů, které byste ve Vaší kuchyni rádi měli, jelikož od jejich umístění se odvíjí značná část návrhu. Musíme myslet na všechny kuchyňské zóny, které by na sebe měly navazovat: zóna skladování potravin, úložné prostory pro nádobí a drobné kuchyňské přístroje, přípravné, mycí a varné centrum. Buď se již na první schůzce dohodneme na základním rozmístění jednotlivých prvků nebo necháte vše na nás. Grafický návrh a předběžnou cenovou kalkulaci budeme mít připravené do 2-3 dnů od Vaší první návštěvy.

 1. 2.Spolupráce

Spolupráce je pro nás klíčové slovo. Potřebujeme detailně poznat Vaše představy, abychom Vám mohli nabídnout skutečně komplexní a individuální řešení. Vždyť kuchyně je dnes již zřídka jen izolovaným pracovištěm pro kuchařku. Stále častěji je místem setkávání celé rodiny a požadavky na ni jsou nejen technické a ergonomické, ale i estetické. A každý prostor vyžaduje jiné řešení stejně jako každý člověk má jiná přání. My jsme zde proto, abychom Vám všechny tyto požadavky pomohli sladit do harmonického, funkčního a v neposlední řadě designově nadčasového celku. Neboť vzhledem ke kvalitě a tím i životnosti kuchyní, které nabízíme, jde o dlouhodobou investici. Kvalitní architektonické zpracování prostoru nám přináší stejné uspokojení, jakým později pro Vás bude pohodlné vaření nebo příjemné posezení s rodinou či přáteli v dobře navržené kuchyni.


 1. 3.Návrh a jeho postupné doladění

Na základě první schůzky vypracujeme grafický návrh a příslušnou kalkulaci, kterou na další schůzce (schůzkách) v  našem studiu postupně doladíme. Na výběr máme z široké škály barev, materiálů i cenových kategorií. V této fázi je dobré zamyslet se již nad konkrétní značkou a typy elektrospotřebičů a také nad dalším příslušenstvím a doplňky, jakými jsou například dřez, baterie nebo osvětlení.


 1. 4.Schválení, objednání kuchyně a zadání do výroby

Po schválení konečné podoby kuchyně a rozpočtu a po schválení seznamu vestavných spotřebičů, příslušenství a doplňků dojde k podpisu smlouvy a následnému objednání kuchyňské linky u výrobce a dalších dodavatelů. Samozřejmostí je pro nás kontrolní zaměření prostoru naším technikem a zpracování instalačních plánů v případě, že potřeba upravit rozvody vody a elektra.


5. Dodání a montáž

Za 6-8 týdnů od objednání, případně po delší době je-li to přání zákazníka, je kuchyňská linka připravena, dopravena a nastěhována k zákazníkovi. V dohodnutém termínu pak probíhá montáž, která obvykle trvá 1-4 dny (podle velikosti a náročnosti kuchyně).


6. Hotová kuchyňská linka

A takto již vypadá dokončená a zabydlená kuchyňská linka z Atelieru Pedro - zde „Nolte Style“ s pracovní deskou z umělého kamene v odstínu „Nebula“ plně vybavená vestavnými spotřebiči

Na stránku FAQ Časté dotazy zde >>