Naše studio nabízí kuchyně na míru nejen Vašemu prostoru, ale i Vaší fantazii. Zajišťujeme kompletní servis - návrh, přípravu, realizaci kuchyně a stejně tak i její stěhování a montáž. Využijte našich zkušeností a pořiďte si kuchyň bez starostí. Kuchyně z našeho studia jsou moderní, originální a jsou velmi oblíbené pro svou svižnost, design, vysokou kvalitu a naprostou preciznost zpracování.
         
        Těšíme se na Vaši návštěvu. Atelier Pedro          

MODERNÍ KUCHYNĚ

NOVA LACK - nová barva Magma 2013


Nova Lack je exkluzivní, velmi elegantní a vysoce kvalitní řada, která nikdy nezklame svým zpracováním. Jde o jeden z nejoblíbenějších modelů. Dvířka jsou lakovaná s vysokým leskem. Pravý lak zaručuje vysokou pevnost, odolnost, barevnou stálost a aktuálnost. Je k dispozici v odstínech: Bílá, Magnolia, Světle šedá, Kubanit uni, Purpur, Terra, Sahara a nově také pro rok 2013 v odstínu Magma.

SOFT LACK


Kuchyňská linka Soft Lack má dvířka lakovaná hladkým matným lakem. Matný lak je novým hitem tohoto roku. Je k dispozici v odstínech: Bílá, Magnolia a Sahara. Zde navíc s designovými úchytkami Matrix Line 150.

STAR


Kuchyňská linka Star je klasický foliovaný model. Povrch dvířka je matný. Je v nabídce v následujích barevných variantách: Bílá, Béžová, Smetanová, Vanilka, Aluminium Optik, Italský ořech, Stříbrný javor natur.

CHICAGO


Kuchyňská linka Chicago má dvířka potažená vysokolesklou folií, nahoře a dole má lesklou ABS hranu. Je k dispozici v odstínech: Magnolia, Kubanit metalic, Quartzgrau metalic, Purpur.  Kuchyňskou linku lze doplňovat širokou škálou odstínů pracovních desek i typů úchytek

SPOT


Spot je jeden z nejoblíbenějších modelů, má dvířka foliovaná s vysokým leskem. Je k dispozici v odstínech: Bílá, Magnolia, Vanilka, Rubínově vínová, Černá, Sahara a Terra.

TREND LINE PLUS


Kuchyňská linka Trend Line Plus má dvířka s povrchem folie s vysokým leskem. Na dvířkách je profil horizontální linky po 15cm. Trend Line Plus je k dispozici v odstínech: Magnolia a Terra.

GLAS TEC PLUS


Kuchyňská linka Glas Tec Plus je luxusní designová kuchyně, která je téměř celá ze skla. Dvířka této kuchyně jsou celoskleněná s podkladem laminové desky ve stejném odstínu. Glas Tec je k dispozici v provedení: Bílá, Magnolia a Černá. Úchytka pro tuto kuchyň je lištová.

STAR PLUS


Kuchyňská linka Star Plus je klasický foliovaný model s vertikálním profilováním. Povrch dvířka je matná folie v barvě Sahara.

STYLE


Kuchyňská linka Style má jemně lesklá dvířka, po všech čtyřech stanách má plastovou ABS hranu v odstínu aluminium optic. Je k dispozici v odstínech: Perleťová.

MANHATTAN - nové barvy pro rok 2013


Manhattan je moderní typ kuchyňské linky, kde vyniká především čistota linií a dynamické barevné kombinace. Dvířka lamino s vysoce kvalitní ABS hranou v barvě na všech čtyřech stranách. V nabídce:  Bílá, Magnolia, Holzpore Magnolia, Sahara, Holzpore Lava, Kubanit metalic, Quartzgrau metalic, Dub Rauchsilber, Dub Polarsilber, Jilm Provence, Dub Chalet, Italský ořech, Akacie Savanna, Noce Amador, Boston Cherry a Wenge.

ALPHA LACK - novinka 2013


Model Alpha Lack má lakovaná dvířka s integrovaným úchytem. Dvířka jsou profilovaná v horní (nebo spodní) části tak, že mají lištu, která umožní otevírání “bez úchytky” a zároveň zajistí čistý designový vzhled kuchyně. Alpha Lack je k dipozici v barvách Bílá, Magnolia a Sahara a červená.

LUX - novinka 2013


Cenový hit pro příští rok je model Lux - dvířka s lakovanou folií a laserovými hranami se nacházejí v přijatelné cenové hladině a zároveň nabízí tak žádaný lak a vysoký lesk za rozumnou cenu.  Zajimavá je i široká nabídka barev: Bílá, Magnolia, Sahara, Lava, Quartzgrau, Viola, Orange a Lemon.

NOVA BASIC


Kuchyňská Nova Basic má strukturovaný povrch dřeva se čtyřmi černými plastovými ABS hranami. K dispozici je ve dvou barevných variantách imitace světe šedé a tmavě šedé dřevo: dub Polar Silver a Smoky Silver. K tomuto modelu kuchyně jsou v nabídce i designově sladěné úchytky.

NOVA BRILLANT


Kuchyňská linka Nova Brillant má lesklá dvířka se čtyrmi lesklými plastovými ABS hranami. Je k dispozici v provedení: Bílá, Magnolia a šedá Quartz Grau. Některá široká designová dvířka jsou navíc v provedení Alaska Larche.

<< ZPĚT NA STRÁNKU KUCHYNĚKUCHYNE.html

TREND LACK


Lakovaná kuchyně v úsporném provedení? To je nový model Trend Lack - lak vysoký lesk s laserovou hranou. Je k dipozici v barvách: Červená, Bílá, Magnolia, Sahara a Azzuro.

SATIN GLASART


Ekonomická varianta kuchyně s matným povrchem v barvách Bílá softmat a Magnolia softmat.

BICOLOR


“Dvoubarevná” kuchyňská linka s horní částí dvířek v dekoru dřeva. V následujících kombinacích: Akacie Savana a Bílá, Akacie Savana a Magnolia, Noce Amador a Bílá, Noce Amador a Magnolia, Dub Rauchsilber a Bílá, Dub Rauchsilber a Magnolia.

TOUCH - novinka 2013


Kuchyň s klasickým foliovaným dvířkem ale v extra jemném matu. V nabídce Bílá a Magnolia softmat.