REFERENCE - REALIZACE

SPOT BÍLÁ


Designová kuchyňská linka v provedení Spot bílá - folie vysoký lesk. Pracovní deska je silná 2 cm a je z umělého kamene Silestone Platinum Steel. Ze stejného materiálu je i obložení stěny za kuchyňksou linkou. Dřez Franke je granitový montovaný spodem. Chromová baterie,  dávkovač čistícího prostředku a ovládání výpusti je od firmy Blanco. Kuchyňská linka je plně vybavena vestavnými spotřebiči Miele. Kromě obvyklých spotřebičů jako je trouba, varná deska, myčka, chladnička a mrazák,  je zde i kompaktní trouba s mikrovlnou, kávovar a ohřevná zásuvka. Odsavač par Sirius je vestavený v horní skříňky značky.

MONTREAL VANILKA


Kuchyňská linka Nolte s foliovaným dvířkem Montreal v odstínu vanilka. Všechny pojezdy zásuvek jsou doplněny tlumením Silent Comfort. Kuchyň je kompletně vybavená vestavnými elektrospotřebiči a doplněná nerezovým dřezem a baterií Franke. Horní skříňky se světelnými dny jsou výklopné. Skleněné poličky, které vytvářejí zajímavý světelný efekt, sestavu odlehčují. Kuchyňská část je opticky oddělena od jídelní a obytné části ostrůvkem.

NOVA LACK PURPUR


Lakovaná kuchyňská linka v barvě Purpur s pracovní deskou Dark Glitterstone ve vysokém lesku. Kuchyňská linka je plně vybavena vestavnými spotřebiči - najdete zde myčku, varnou desku, odsavač par, chladničku, troubu, ale také kompaktní troubu s mikrovlnou, parní troubu, vestavný kávovar s pevným připojením na vodu a ohřevnou zásuvku, vše Miele.

    Zde si můžete prohlédnout některé kuchyňské linky navržené a realizované naším studiem a přesvědčit se tak o kvalitě naší práce. Každý zákazník a jeho kuchyň jsou pro nás jedinečné indivduality a tak také k jednotlivým realizacím přistupujeme. Zajímá nás především dobrý výsledek a následná spokojenost zákazníků. Být nápomocni splnit zákazníkům jejich představy a fantazie pokud jde o bydlení, je pro nás opravdová radost. V případě, že navíc dostaneme možnost realizovat opravdu zajímavé designové kuchyně, je to pro nás radost dvojnásobná. Přijďte se přesvědčit, hovoří za nás dosažené výsledky. 

                                     Atelier Pedro
      Naše studio nabízí kuchyně na míru nejen Vašemu prostoru, ale i Vaší fantazii. Zajišťujeme kompletní servis - návrh, přípravu, realizaci kuchyně a stejně tak i její stěhování a montáž. Zaměřujeme se především na kvalitní individuálně plánovaný kuchyňský nábytek a klademe důraz na osobní přístup k jednotlivým zákazníkům. V naší nabídce najdete vysoce kvalitní německé produkty. Kuchyně z našeho studia jsou moderní, originální a jsou velmi oblíbené pro svou svižnost, design, vysokou kvalitu a naprostou preciznost zpracování. Díky tomu, že máme za sebou již stovky úspěšných a náročných realizací, Vám nabídneme ty nejlepší služby jak v oblasti návrhů a poradenství tak i v oblasti realizace a samotného výsledku. Naši odborní prodejci, servisní technici a montážníci jsou pravidelně školeni u výrobců a mají dlouholeté zkušenosti v oboru. Kuchyně Nolte       
            Těšíme se na Vaši návštěvu.   Atelier Pedro          

STAR BÉŽOVÁ


Star v béžovém odstínu s pracovní deskou Palisandr. Vaření je ostrůvkové. Úchytky mají originální čtvercový tvar. Kuchyň je plně vybavená vestavnými spotřebiči. Celá kuchyňská linka skvěle zapadá do interiéru, který si majitelka sama velmi povedeně sladila do teplých odstínů tmavého dřeva kombinovaných se smetanovou barvou.

STYLE ŽLUTÁ


Style žlutá v kombinaci se světle šedou metalickou deskou působí jako živé slunce i v podmračených dnech. Velkým plusem této setavy je dostatek prostoru, velké pracovní a odkládací plochy, spousty úložných prostor. Okénko pod horními skříňkami spojuje kuchyň s obytným prostorem. Okno nad dřezem zase poskytuje dostatek přirozeného denního světla.

NOVA LACK BÍLÁ


Kuchyňská linka do tvaru L v provedení dvířek v bílém laku ve vysokém lesku s pracovní deskou v odstínu italský ořech. Všechny pojezdy zásuvek jsou doplněny tlumením Silent Comfort. Kuchyň je plně vybavená vestavnými elektrospotřebiči. Místo klasických obkladů jsou na stěnách praktické a elegantní skleněné zástěny v šedém odstínu.

SPOT RUBÍNOVÁ


Kuchyňská linka v provedení Spot Rubínová, folie s vysokým leskem. Dvířka mají elegantní lištovou úchtyku v chromovém provedení. Horní výklopné skříňky jsou vybavené praktickými a designovými světelnými dny, která prosvětlují skříňky a zároveň osvětlují pracovní plochu. Zástěny jsou skleněné, baterie a granitový dřez jsou od firmy Blanco.

CHICAGO MAGNOLIA


Kuchyňská linka Chicago, folie s vysokým leskem. Dvířka jsou v odstínu Magnolia v kombinaci s pracovní deskou imitace Amazonský teak.  Horní výklopné skříňky jsou vybavené praktickými a designovými světelnými dny, která prosvětlují skříňky a zároveň osvětlují pracovní plochu. Obklady jsou v odstínu zelené mozaiky s nápisem. Obklady si navrhla a realizovala sama majitelka, která je akademickou sochařkou.

CHICAGO MAGNOLIA


Kuchyňská linka Chicago, folie s vysokým leskem. Dvířka jsou v odstínu Magnolia v kombinaci s pracovní deskou imitace Amazonský teak.  Horní výklopné skříňky jsou vybavené praktickými a designovými světelnými dny, která prosvětlují skříňky a zároveň osvětlují pracovní plochu.  Vaření je ostrůvkové navíc s barovým pultem, který pomáhá opticky oddělit kuchyňskou linku od obytného prostoru.

NOVA LACK MAGNOLIA


Kuchyňská linka Nova Lack s lakovanými dvířky v jemném smetanovém odstínu magnolia v harmonické kombinaci s teplým odstínem Amazonského teaku. Všechny pojezdy zásuvek jsou doplněny tlumením Silent Comfort. Kuchyň je vybavená vestavnými elektrospotřebiči, ostrůvkovým odsavačem par Faber Cylindra Isola a doplněná nerezovým dřezem a baterií s výsuvnou sprchou.

SPOT BÍLÁ


Čistě bílá kuchyňská linka s foliovanými dvířky ve vysokém lesku. Dvířka mají elegantní lištovou úchtyku v chromovém provedení. Horní výklopné skříňky s jednoduchým bezúchytovým otvíráním jsou vybavené praktickými a designovými světelnými dny, která prosvětlují skříňky a zároveň osvětlují pracovní plochu.  Pracovní deska je vysokotlaká laminátová v odstínu Light Glitterstone s nerezovou hranou. Dřez je vyroben z bílého Silgranitu a je doplněn o posuvnou skleněnou krájecí desku, baterie je v nerez provedení také v kombinaci s bílým Silgranitem, oboje od firmy Blanco.

LAGO ITALSKÝ OŘECH


Tato kuchyňská linka Lago v provedení imitace italského ořechu má koncepci do U. Dřez je nerezový rohový od firmy Franke. Zajímavým prvkem je elegantní skleněný bar, který spolu s ostrůvkem odděluje kuchyňský prostor od prostoru obytného. Kuchyň je plně vybavená vestavnými spotřebiči. Pracovní deska má odstín Light Glitterstone a nerezovou ABS hranu.

SPOT BÍLÁ


Čistě bílá kuchyňská linka s foliovanými dvířky ve vysokém lesku. Dvířka mají elegantní lištovou úchtyku v chromovém provedení. Horní výklopné skříňky s jednoduchým bezúchytovým otvíráním jsou vybavené praktickými a designovými světelnými dny, která prosvětlují skříňky a zároveň osvětlují pracovní plochu.  Pracovní deska je vysokotlaká laminátová v odstínu Light Glitterstone s nerezovou hranou. Dřez je vyroben z bílého Silgranitu a je doplněn o posuvnou skleněnou krájecí desku, baterie je v nerez provedení také v kombinaci s bílým Silgranitem, oboje od firmy Blanco.

STYLE PEARL A GRAFIT


Kuchyňská linka Style v kombinaci odstínů Graphit metalic a Pearl metalic s pracovní deskou z umělého kamene Staron v odstínu Nebula s vestavěným bílým corianovým dřezem. Model Style má dvířko s folií s vysokým leskem v provedení metalic a čtyři aluminium optic ABS hrany. Linka je koncipována do tvaru L a je plně vybavená vestavnými spotřebiči a důmyslnými úložnými prostory. Zajímavým řešením rohové skříňky je systém plně výsuvných košů "Le Mans", na kterých máte, po jejich vysunutí, veškerý jejich obsah jako na dlani. Více o této kuchyni v časopise Svět kuchyní 4/2007 na straně 24-26.

NOVA PEARL MAGNOLIA


Kuchyňská linka ve velmi elegantní kombinaci smetanového odstínu Magnolia a stylového afrického wenge. Ke kuchyňské lince je připojený jídelní stůl, jehož plochu lze snadno využít i jako plochu pracovní.  Ze stejného materiálu jako bočnice kuchyně jsou vyrobeny i masivní stoličky. Okno nad dřezem poskytuje dostatek přirozeného denního světla. Roletka snadno skryje malé domácí spotřebiče. Granitový dřez v barvě kávy dokonale ladí s odstínem pracovní desky.

NOVA LACK MAGNOLIA


Kuchyňská linka v provedení pravého laku v odstínu Magnolia s vysokým leskem. Pracovní deska v imitaci Růžového dřeva, ze stejného materiálu je vyrobena i deska jídelního stolu. Ke kuchyni patří také komoda, kam lze snadno uložit servis a další věci potřebné ke stolování. Dřez v této kuchyni je granitový a barevně ladí s odstínem dvířek.

NÁVRHY A VIZUALIZACE 3D Z ATELIERU PEDRO

SPOT ČERNÁ & BÍLÁ


Designová kuchyňská linka v provedení Spot v kombinaci dvířek bílá a černá. Pracovní deska a bočnice jsou z umělého kamene Staron v odstínu Nebula. Silgranitový dřez Blanco Subline v antracitovém odstínu je zabudován spodem, v kameni jsou pro větší praktičnost vyfrézované odkapové drážky. Kuchyňská linka je plně vybavena vestavnými spotřebiči. Zvláštností je originální atypický barový pult s mléčným sklem tvaru L, který byl zhotoven na míru. Diodové osvětlení baru a soklu vytváří zajímavý světelný efekt.

SPOT BÍLÁ


Kuchyňská linka v provedení Spot bílá - folie vysoký lesk. Pracovní deska je silná 5 cm a je z černého vysokotlakého laminátu ve vysokém lesku. Zástěna za kuchyňskou linkou je tvrzené sklo v šedě stříbrném odstínu. Dřez Blanco Steel Art je nerezový. Kuchyňská linka je plně vybavena vestavnými spotřebiči. Sokl je prosvícen LED diodovými čtverci. Čílka skříněk jsou řešena jako bezúchytová systémem Matrix Line.

ROMANTICA


Kuchyňskou linku v romantickém stylu si v našem studiu vybrali Dáda Patrasová a Felix Slováček. Kuchyňská linka je plně vybavena spotřebiči značky Miele - kromě dvou kombinovaných chladniček, je zde indukční varná deska zasazená do roviny, výsuvný odsavač par, kombinovaná parní trouba, mikrovlnná trouba, na ostrůvku je Tepan Yaki a indukční wok. Dekorativní lustrový odsavač par Nest nad ostrůvkem je od firmy Faber.  Kuchyň má pracovní desku z umělého kamene, dřez a baterie jsou od firmy Blanco.

NOVA LACK KUBANIT


Kuchyňská linka v luxusním provedení lak vysoký lesk v odstínu Kubanit s pracovní deskou a bočnicemi síly 5cm v dekoru Amazonský teak. Kuchyň je plně vybavena spotřebiči značky Miele. Nad ostrůvkovým vařením je zavěšený odsavač par  Cylindra Isola značky Faber. Ostrůvek je doplněný skleněným barem. Dřez je granitový v barvě Havana, baterie v provedení chrom, oboje od firmy Franke.  Kuchyňské zástěny jsou v kombinaci lamino Amazonský teak a bílé lakované bezpečnostní sklo.

STYLE ŽLUTÁ


Kuchyňská linka Style ve žlutém provedení s bílou pracovní deskou. Horní skříňky jsou půlené výklopy v dolní čáasti s matným prosklením, které díky světelným dnům vytváří příjemný světelný efekt. Zástěny jsou z bíle lakovaného bezpečnostního skla. Dvojitý dřez a baterie jsou od firmy Franke.

SPOT SAHARA


Nová zajímavá barva Sahara v provedení Spot folie vysoký lesk, pracovní deska v dekoru Oxid Nero. Kuchyň je plně vybavena spotřebiči značky Miele. Je zde trouba, parní trouba, mikrovlnná trouba, ohřevná zásuvka, varná deska, odsavač par, vinotíka, myčka, ale také vestavná pračka. Dřez je nerezovyý, baterie s výsuvnou sprchou v provedení chrom, oboje Franke.

SPOT MAGNOLIA


Velmi oblíbená kuchyňská linka Spot - folie vysoký lesk v barvě Magnolia s pracovní deskou v dekoru Noce Amador. Kuchyň je plně vybavena spotřebiči značky Miele. Zástěny jsou v provedení lamino Magnolia a Noce Amador. Úchyty této kuchyně jsou hliníkové zafrézované, takže při práci nevyčnívají. Pracovní deska  u okna za dřezem je hlubší a je tedy zároveň využita jako parapet.  Zajímavé je zde umístění mikrovlnné trouby, která je nevestavná a schovaná za výklopnými dvířky nad troubou.  

CASTLE


Zde je ukázka menší kuchyně 2,7 x 2,1m realizované v klasickém panelovém domě. Kuchyně má dvířka v provedení Castle. Tento model v barvě magnolia má elegantně profilovaná dvířka s folií ve vysokém lesku. Pracovní deska je v oblíbeném dekoru  Amazonský teak. Vestavné spotřebiče jsou značky Bosch. Dřez je granitový v barvě Havana, baterie chrom s výsuvnou sprchou, oboje Franke.

SPOT


Bílá kuchyňská linka s černou 3cm silnou žulovou deskou v barvě Nero Assoluto. Vestavné spotřebiče jsou Miele a Whirlpool. Dřez je zabudovaný ze spodu BlancoSubline, baterie s výsuvnou sprchou je Linus-S Vario, také od firmy Blanco.

MANHATTAN KUBANIT


Designová kuchyňská linka model Manhattan v barvě kubanit s pracovní deskou Corian v barvě White Jasmine. Oba vestavěné dřezy jsou také z Corianu v barvě Medea. Vestavné spotřebiče jsou od značky Miele, chladnička a mraznička Liebherr. Kuchyně byla realizována podle návrhu zákazníka, který velkoryse pojal celý prostor.  Zajímavým prvkem kuchyně je podlouhlé okénko ze satinovaného skla vedoucí na chodbu,  které zde vytváří zajímavý světelný efekt.

SPOT BÍLÁ


Model Spot v bílé barvě s pracovní deskou v dekoru Amazonský teak. Horní výklopné skříňky se světelnými dny jsou praktické a navíc vytváří příjemný světelný efekt. V kuchyni jsou laminové zástěny v barvě bílé a v dekoru Amazonský teak. Spořebiče jsou značky Gorenje, odsavač par je značky Best. Granitový dřez a chromová baterie jsou od firmy Franke.

NOVA LACK - BÍLÁ & TERRA


Kuchyňská linka v luxusním provedení Nova Lack v kombinaci barev bílá a terra lak vysoký lesk. Kuchyň je plně vybavena spotřebiči Miele. Je zde vestavná chladnička, podstavná vinotéka, vestavná pečící trouba, mikrovlnná trouba, kávovar, varná deska a myčka. Odsavač je od firmy Sirius. Pracovní deska je z přírodního leštěného kamene.

SPOT - BÍLÁ


Bílá kuchyňská linka ve vysokém lesku s oblíbenou pracovní deskou v dekoru amazonský teak. Kuchyně má bezúchytový systém Matrix LIne. Kuchyňská linka je plně vybavena vestavnými spotřebiči Siemens - trouba, myčka, odsavač par, varná indukční deska a myčka. Zástěny kuchyně jsou z bílého bezpečnostního skla.

NOVA LACK - BÍLÁ & AMAZONSKÝ TEAK


Kuchyňská linka v luxusním lakovaném provedení Nova Lack s pracovní deskou 5cm v dekoru Amazonský teak. Kuchyně má systém úchytů Matrix Line. Obklady pod horními skříňkami jsou z bíle lakovaného kaleného skla. Součástí kuchyně je i jídelní stůl, jehož deska je sladěna s pracovní deskou kuchyně.  Kuchyň je plně vybavena vestavnými spotřebiči Miele. Granitový dřez v barvě kávy a chromová baterie se sprchou jsou od firmy Blanco.