Stylové & Romantické Kuchyně
Elegance

Elegance je kuchyňská linka s profilovanými dvířky lakovanými do vysokého lesku. Dokonale bude vypadat ve velkém prostoru, kde plně vynikne její styl. K dispozici je v barevném provedení: Bílá
Romantica

Ta pravá kuchyňská linka v romantickém stylu. Dvířka mají elegenatní profilování s obloukem v horní části. Dvířka jsou matná foliovaná, profilování je ručně patinované. Prosklená dvířka mohou mít jemné zlaté nebo stříbrné mřížky. K dispozici je barevné provedení: Smetanová bílá s hnědou patinou a Smetanová bílá s modrou patinou.
Windsor 

Další stylová kuchyně s profilovaným dvířkem. Provedení soft mat. K doplnění stylu jsou v nabídce například korunky, pilastry a stylové keramické úchytky. K dispozici je barevné provedení: Magnolia a Sahara.
Castle

Castle má dvířka vysoce lesklá foliovaná s profilováním. Velmi elegantní je kombinace tohoto modelu s pracovní deskou a pilastry v barvě Boston Cherry. K dispozici je barevné provedení: Magnolia.
Country

Kuchyň přesně pro ty, kteří chtějí mít kuchyň ve venkovském stylu. Dvířka jsou matná foliovaná. Doladíte-li ty správné úchytky a barvu pracovní desky, odměnou Vám bude luxusní kuchyň v “country” stylu. K dispozici je barevné provedení: Smetanová bílá s hnědou ručně malovanou patinou.
<< Zpět na stránku KuchyněKUCHYNE.html
      Naše studio nabízí kuchyně na míru nejen Vašemu prostoru, ale i Vaší fantazii. Zajišťujeme kompletní servis - návrh, přípravu, realizaci kuchyně a stejně tak i její stěhování a montáž. Využijte našich zkušeností a pořiďte si kuchyň bez starostí. Kuchyně z našeho studia jsou moderní, originální a jsou velmi oblíbené pro svou svižnost, design, vysokou kvalitu a naprostou preciznost zpracování.
Navíc při plánování Vaší nové kuchyně si můžete u nás ve studiu vychutnat šálek kvalitní kávy, jelikož zde opravdu není kam spěchat.         
     Těšíme se na Vaši návštěvu.  Atelier Pedro          
Manhattan - Dub Chalet

Manhattan - model s hladkým laminovým dvířkem s ABD hranami se obvykle používá v modernějším pojetí, ale je možné z něj vytvořit i stylovou kuchyňskou linku.