Naše studio nabízí kuchyně na míru nejen Vašemu prostoru, ale i Vašim přáním. Zajišťujeme kompletní servis - návrh, přípravu, realizaci kuchyně a stejně tak i její stěhování a montáž. Využijte našich zkušeností a pořiďte si kuchyň bez starostí. Kuchyně Nolte jsou moderní, originální a jsou velmi oblíbené pro svou svižnost, design, vysokou kvalitu a naprostou preciznost zpracování.

Navíc při plánování Vaší nové kuchyně si můžete u nás ve studiu vychutnat šálek kvalitní kávy, jelikož zde opravdu není kam spěchat.                 

          

                Těšíme se na Vaši návštěvu. Atelier Pedro          

FAQ - ČASTÉ DOTAZY

Jaké podklady jsou potřebné pro návrh kuchyně? Mám si je přinést s sebou do studia?
Odpověď: Pro první návštěvu našeho studia si připravte výkres prostoru kuchyně a souvisejících prostor. Nejlepší je samozřejmě přesný stavební výkres, ale postačí i jednoduchý náčrtek se zakótováním hlavních rozměrů místnosti, umístění dveří a oken včetně výšky parapetů. Vyznačte si také, odkud jsou vedeny přívody vody či plynu. Pokud však takový výkres nemáte, nebo si na jeho vytvoření netroufáte, můžeme Vám zaměření prostor provést sami. Při realizaci kuchyně je potom samozřejmé, že si všechny rozměry ověříme na místě.
Nejlepším podkladem je půdorys, případně také bokorys. Tyto podklady by měly obsahovat:

  1. 1.Rozměry místnosti se všemi výklenky apod.

  2. 2.Čisté délky stěn

  3. 3.Výšku a tloušťku okenního parapetu

  4. 4.Šířku a výšku oken a dveří

  5. 5.Umístění radiátorů a potrubí topení

  6. 6.Umístění komínu, vzduchotechniky pro odsavač par

  7. 7.Umístění přívodu vody a odpadu

  8. 8.Umístění elektrických zásuvek a vypínačů

Dále budeme potřebovat trochu Vašeho času. Osobní jednání považujeme za nezastupitelné a je vhodné si je předem dohodnout.  Nejlepší je vždy důkladně pohovořit o Vašich představách a my Vám během několika dnů připravíme návrh, kterému můžeme dát definitivní podobu při další návštěvě.

Je nutné se na schůzku týkající se návrhu objednat?
Odpověď:
Na první schůzku je lepší se objednat, protože čas pak budeme mít vyhrazený přímo pro Vás. Můžete ale samozřejmě navštívit naše studio i bez předchozího objednání.

Celý náš byt/dům bude zařizovat architekt. Je možné nějak zkoordinovat jeho práci s tou vaší?
Odpověď:
Pokud spolupracujete s architektem, není nic jednoduššího, než ho přivést na schůzku k nám do studia. Lépe tak můžeme dát dohromady jeho a Vaše přání a představy spolu s naší nabídkou.

Kde mohu v reálu vidět vaše kuchyně?
Odpověď:
Vzorové kuchyňské linky máme vystaveny u nás na studiu. Na studiu je k vidění také vzorník všech dvířek, pracovních desek, úchytek atd. Adresa studia - Atelier Pedro, Mariánská 30, 142 00 Praha 4.

Mohu získat katalog kuchyní, případně i ceník?
Odpověď: Katalog je možné vyzvednout si při návštěvě kuchyňského studia. Katalog je také možné stáhnout z našich stránek ve formátu PDF. Ceník jednotlivých skříněk pro zákazníky není k dispozici, protože ceny kuchyňských sestav jsou vždy indivduální a odpovídají zadaným rozměrům, požadavkům a vybavení. Každá kuchyně je v tomto směru originál.  Cena Vaší kuchyňské linky bude vypočtena při návrhu některým z našich návrhářů.  

Zpracováváte vizualizaci kuchyně ve 3D?
Odpověď:
Součástí našich služeb je samozřejmě i příprava návrhu v grafickém 3D programu. Vizualizace Vám umožní vidět ideální složení sestavy přímo ve Vašem prostoru, v provedení a barvách, které jste si vybrali. Vizualizace, která je velmi verná, barevná a trojrozměrná Vám pomůže rozhodnout se pro to správné uspořádání i barevnost.

Kolik peněz stojí návrh kuchyně?
Odpověď: Vypracování návrhu kuchyňské sestavy je zdarma. Návrh je uložen u nás v počítači a je kdykoli k dispozici k nahlédnutí. Pokud Vám nestačí náhled navržené sestavy u nás na studiu a chcete si nechat návrhy vytisknout a odnést si je domů nebo budete chtít poslat návrh e-mailem, pak účtujeme zálohu ve výši 4 000,-Kč. V případě objednání kuchyně je tato záloha vrácena. Pokud byste od nás navíc chtěli i vypracování instalačních plánů k navržené kuchyňské lince, je to samozřejmě možné, opět za vratnou zálohu 4 000,- Kč. Zákazníkům, kteří si kuchyň již objednali samozřejmě vypracujeme tyto plány zdarma.

Je možné nechat si u vás zpracovat projekt s vizualizací, který zahrnuje kromě kuchyně i návrh dalšího interiéru  - obývacího prostoru, jídelního koutu, barevnosti, světel  apod.?
Odpověď: Vypracování takového projektu je vždy zpoplatněno a stojí podle rozsahu a náročnosti od 5 000,- do 10 000,- Kč. Tato částka není vratná (ani v případě objednání kuchyně).

Jaká je cena bežného metru kuchyně?
Odpověď: Cena kuchyně je stanovena na základě individuálního návrhu a cenová nabídka je tak vždy šitá na míru jednotlivým zákazníkům. Je velmi těžké vypočítat univerzální cenu za běžný metr, jelikož nabízíme 9 cenových skupin provedení a náš katalog má tisíce položek. Navíc cenu kuchyně ovlivní nejen vybraný model, ale také typy použitých  skříněk, vybavení, značka a cenová hladina spotřebičů. Proto je cena každé kuchyně vždy individuální.

Jaká dodací lhůta kuchyně?
Odpověď:
Od objednání (zaplacení 1. zálohové faktury) je minimální možná doba dodání 6-8 týdnů. (6 týdnů u většiny typů kuchyní, 8 týdnů u kuchyní lakovaných)

Je možné vyrobit kuchyňskou linku na míru?
Odpověď: Podle dodaných rozměrů navrhneme a necháme vyrobit kuchyňskou linku na míru. Vždy však při návrhu vycházíme ze škály typových rozměrů skříněk.

Provádíte zaměření kuchyně?
Odpověď:
 Zaměření provádíme u všech objednaných kuchyní zdarma před zadáním do výroby. Zaměření kuchyně, která ještě není objednaná, je možné provést. Tato služba je zpoplatněna zálohou 2 000,- Kč.

Je možné, aby se před návrhem kuchyně přijel někdo podívat k nám domů nebo na stavbu a prostor zaměřil?
Odpověď:
Návštěva u Vás doma a zaměření kuchyně, která ještě není objednaná, je možné provést. Tato služba je zpoplatněna zálohou 2 000,- Kč.

Je možné dodat kuchyň včetně spotřebičů?
Odpověď: Kuchyně dodáváme včetně všech spotřebičů a to vestavných, případně volně stojících.

Jaké značky spotřebičů máte v nabídce?
Odpověď:
Vzhledem k tomu, že se zákazníkům snažíme vždy nabídnout tu nejvyšší kvalitu doporučujeme značku Miele. Není ale problém objednat u nás jakoukoliv jinou značku.

Proč je výhodné objednat spotřebiče spolu s kuchyňskou linkou ve studiu?
Odpověď:
Především je pro Vás výhodou komfort, kdy se nemusíte starat o nákup jednotlivých spotřebičů, o jejich rozměry a o to, zda se vůbec do Vaší sestavy vejdou. Jelikož je samozřejmostí bezplatné vestavění a zapojení námi dodaných spotřebičů, odpadají Vám tak problémy se zabudováním, zapojením a zárukami. Navíc snížená sazba DPH 15% nám umožní prodat Vám vestavné spotřebiče za cenu nižší než je cena katalogová.

Je možné zakoupit si vlastní spotřebiče, například na internetu?
Odpověď: Vlastní spotřebiče si samozřejmě můžete obstarat. V tomto případě buď nezodpovídáme za zapojení nebo je nutné si vestavění a zapojení uhradit. U spotřebičů objednaných u nás na studiu se o toto starat nemusíte. Je pro Vás výhodou komfort, kdy se nemusíte starat o nákup jednotlivých spotřebičů, o jejich rozměry a o to, zda se vůbec do Vaší sestav vejdou. Jelikož je samozřejmostí bezplatné vestavění a zapojení námi dodaných spotřebičů, odpadají Vám tak problémy se zabudováním, zapojením a zárukami. Navíc snížená sazba DPH 15% nám umožní prodat Vám vestavné spotřebiče za cenu nižší než je doporučená  maloobchodní cena.

Jaké jsou platební podmínky při objednání kuchyňské linky?
Odpověď: Platební podmínky jsou následující - 1. záloha je splatná do 3 dnů od podpisu smlouvy. 2. záloha je splatná 14 dní před dodáním kuchyňské linky k zákazníkovi. Všechny platby jsou obvykle uskutečňovány převodem.

Je možné objednat u vás kuchyň na splátky?
Odpověď: V současné době nenabízíme prodej na splátky.

Jaká je poskytována záruka na kuchyňské linky a spotřebiče?
Odpověď: Záruční doba na kuchyňské linky je 24 měsíců, stejně tak u většiny spotřebičů. Vzhledem k vysoké kvalitě našich produktů se ale můžete na kuchyně i spotřebiče spolehnout na mnohem delší dobu. Navíc u spotřebičů Miele je možné dokoupit Servis Miele Certifikát, kterým prodloužíte záruční dobu svých spotřebičů na 10 let. Chlazení Liebherr nabízí záruku 5 let. Na pracovní desky od firmy Granit Holec je záruka 10 let.

 

Máte otázku, kterou jste zde nenašli? Zeptejte se nás zde >>  info@atelier-pedro.cz

Jak probíhá celý postup od okamžiku první návštěvy až do okamžiku, kdy budeme mít hotovou linku?
Odpověď:
Po první schůzce na studiu, kam přinesete podklady (nejlépe půdorys), připravíme návrh a předběžnou kalkulaci. Po doladění návrhu, podpisu smlouvy a zaplacení zálohy můžeme kuchyň objednat. Dodací lhůta je minimálně 6-8 týdnů. Následně v určeném termínu probíhá montáž.
Více o tom "jak na to" najdete  zde >>