KUCHYNĚ

MODERNÍ KUCHYNĚMODERNI_KUCHYNE.html
HARMONICKÉ KUCHYNĚHARMONICKE_KUCHYNE.html
STYLOVÉ KUCHYNĚSTYLOVE_KUCHYNE.html
FOTOGALERIEGALERIE/GALERIE.html
JAK NA TO?JAK_NA_TO.html
FAQ - ČASTÉ DOTAZYFAQ.html
AKCE A SLEVYAKCE.html
INOVACE V KUCHYNIGALERIE/Pages/INOVACE.html
REALIZACEREFERENCE.html

MODERNÍ KUCHYNĚ


Kuchyně s jedinečným moderním designem vynikají čistými liniemi a střízlivými jednoduchými tvary, jsou dynamické a elegantní. Díky novým prvkům a trendovým materiálům umožňují nečekaná prostorová řešení interiéru...

HARMONICKÉ KUCHYNĚ


Tyto kuchyně jsou ve svém stylu sice moderní, ale velmi nadčasové. Hodí se do jakéhokoli prostoru. Jsou perfektní volbou pro ty, kteří nepodléhají tak snadno aktuálním módním výstřelkům, ale naopak uznávají trvalé hodnoty...

STYLOVÉ KUCHYNĚ


Romantické a stylové kuchyně evokují vzpomínky a pocity klidu a bezpečí, poskytují vysoký komfort a obklopí Vás svou příjemnou rodinnou atmosférou. Tajemstvím jejich krásy jsou například pilastry, profilovaná dvířka nebo masivní hrany pracovních desek...

AKTUALITY

ZE SVĚTA KUCHYNÍ

BEZÚCHYTOVÝ SYSTÉM MODELU

ALPHA LACK


Zajímavou novinkou je model Alpha Lack, který má lakovaná dvířka s integrovaným úchytem  a zároveň se nachází v přijatelné cenové hladině. Dvířka jsou profilovaná v horní části tak, že mají lištu, která umožní otevírání “bez úchytky” a zároveň zajistí čistý designový vzhled kuchyňské linky. Alpha Lack je k dipozici v  bílé a magnolii a sahaře.

FRESH LINE - SVĚŽÍ BARVY PRO KUCHYŇ


Ačkoli je bílá kuchyň v poslední době nejoblíbenější, některé by mohl odradit její fádní vzhled. Pro ty je zde program Fresh Line, díky kterému je možné vnést do kuchyně hravost a zářivé barvy v podobě několika skříněk, zástěn  nebo barevných policových dílů. Pokud se za čas barevná kombinace omrzí, stačí vyměnit jedno nebo dvě dvířka a máte opět úplně jinou linku. Dalším principem Fresh Line je také hravé netradiční rozložení kuchyňských skříněk.

Naše studio nabízí kuchyně na míru nejen Vašemu prostoru, ale i Vaší fantazii. Zajišťujeme kompletní servis - návrh, přípravu, realizaci kuchyně a stejně tak i její stěhování a montáž. Zaměřujeme se především na kvalitní individuálně plánovaný kuchyňský nábytek a klademe důraz na osobní přístup k jednotlivým zákazníkům. V naší nabídce najdete vysoce kvalitní německé produkty. Kuchyně z našeho studia jsou moderní, originální a jsou velmi oblíbené pro svou svižnost, design, vysokou kvalitu a naprostou preciznost zpracování. Díky tomu, že máme za sebou již stovky úspěšných a náročných realizací, Vám nabídneme ty nejlepší služby jak v oblasti návrhů a poradenství tak i v oblasti realizace a samotného výsledku. Naši odborní prodejci, servisní technici a montážníci jsou pravidelně školeni u výrobců a mají dlouholeté zkušenosti v oboru. 
            Těšíme se na Vaši návštěvu.  Atelier Pedro 
NOVINKYGALERIE/Pages/NOVINKY.html

Kuchyň rozzáří dvířka modelu Lux v barvách Viola, Orange a Lemon ...

“ORGANICKÁ” KUCHYNĚ


Pro tento typ kuchyně jsou typické oblé “přírodní” tvary s minimem ostrých rohů. Speciální zakulacené skříňky jsou k dispozici pouze u lakovaných modelů Nova Lack a Soft Lack.

“NATURE”


Největší trend v bílých kuchyních - doplnění přírodním dřevem nově v provedení dýha dub platinový a dub koňak.

“APHA LACK  - ROSSO” LAK VYSOKÝ LESK


Do programu Alpha Lack byla přidána nová zářivá barva Rosso  -  oblíbený bezúchytový systém nyní i v jasné červené barvě, lak vysoký lesk.